Český rozhlas, Jihlava

V Jihlavě také rádio mají a občas mne tam pozvali. Několik témat jsme probrali, trochu jsme se zasmáli. Nahrávky naštěstí v archivu mají a tak se přehrát dají. Na nadpis kliknout stačí a už k vám slova kvačí, už k vám slova spěchají, dohonit se nedají….

Tandem (z Vysočiny), 26. července 2008
Lidé se vzájemně proklínají, potom zase odklínají. Proklínám tě – křičí máma, když už ty jsi za vratama. Prokletí je ze závisti nebo z velké nenávisti. Kdo proklíná – rád se nemá, to je také naše téma.

Tandem (z Vysočiny), 14. února 2011
Možná někdy prokletí, také k tobě doletí. To jen závist vědět dala, že tě trochu ochutnala. Že se ti nic nedaří? Máš ruměnce ve tváří? Levé obě ruce a bolí tě srdce? Jak z toho ven? Jak být zase spokojen?

Tandem (z Vysočiny), 29. listopadu 2012
Když nezvládáš emoce, očekávej nemoce. že je tvoje hlava spouští? Možná jsi jak velbloud v poušti. Osamocen, lásky málo, kolem nic, co by za to stálo. Jsou emoce důležité? Vysvětlíme náležitě.

Český rozhlas Regina Praha

Třináctka Plus, 11. srpna 2011
Jakou má myšlenka sílu? Uvidím snad tančit vílu? Jakou sílu člověk má, co myšlenka udělá? 

Slobodný vysielač v Bánskej Bystrici a Bratislavě

Slobodný vysielač – to jsou naši kamarádi. Možná, že nás mají rádi. Dost často si povídáme, občas čaj si k tomu dáme. Semeleme, co se dá. Je tam vždycky pohoda. Prozradíme toho moc, i tak mějte hezkou noc…