“Se selským rozumem, vtipem a humorem, tak proplouvám světem,
zanechme ho dětem, stále stejně krásný… život je tak jasný…”

(antonie krzemieňová)

Určeno:

  • Veřejnosti, která chce nést odpovědnost za svůj život a zdraví
  • Odborníkům v oblasti zdraví
  • Odborníkům v oblasti výchovy či vzdělávání
  • Firmám, které chtějí být „zdravé“ (tedy mít zdravé zaměstnance)

Lidé na světě různí jsou, někteří dosud, jiní kdysi tady byli, možná jinou cestou jdou a v poháru vína svůj talent utopili. Jiní vám naopak předvedou, cože to všechno dovedou. Sám sobě nepřítelem či přítelem můžeme být! Stačí jen chtít, vyznat se v sobě, či důvěřovat jiné osobě, že za nás všechno vyřeší. A pak že člověk nehřeší…

Do cizích rukou často vkládáme život svůj a divíme se, že je z něj hnůj, místo, aby nosil radost. Dělá nám to Pánbůh na zlost? Od čerta k ďáblu běháme a své životy na stříbrném podnose dáváme všanc zachráncům, co ‚pečují‘ o naše zdraví… Jsme tak hraví… Starat se o sebe sami máme a často to neděláme. Zodpovědnost se snažíme jiným dát, a my – chceme jen brát.

Můžeš se cestou zdraví dát, či s nataženou rukou stát. Život pohádka není, je spíše k zamyšlení. Své myšlenky sílu znát, ze života se radovat. Vyznat se v tomto světě a chápat lidi na planetě. Dívat se na svět s nadhledem, ne zamračeným pohledem. Poznat sám sebe a možná i tebe. Učit se, to hříchem není, jde přece o poučení. Selský rozum při tom mějte, pořád si jím pomáhejte…

Vzdělávací programy pod vedením spisovatelky a lektorky antonie krzemieňové, spojují učení uznávaných vědců z oblasti medicíny a psychologie.
Unikátním pohledem na díla takových jmen, jako je Dr. R. Hamer, C. G. Jung, P. Ekman, A. H. Maslow, vznikly jedinečné unikátní výukové systém „funkční psychosomatiky“, určené jak laické, tak odborné veřejnosti.

Pochopením přírodních zákonitostí, nemocí, chování lidí a vztahů mezi zdravím a našim jednáním se ocitnete v úplně jiném světě. Váš život se od základů změní. Přestanete se obávat nemocí a být závislí na svém okolí. Stanete se pozorovatelem životů ostatních lidí s nadhledem a přehledem.

Vybrat si každý může, pokud ho lenost nepřemůže, z:

Ťažký život škeble