aneb cesta ke zdraví a spokojenému životu

Pro zahájení komplexního studia je nezbytné absolvování vstupního semináře Funkční psychosomatika – základy

Co obnáší studium?

  • 3x konzultační víkend za semestr tj. 6 konzultačních víkendů za jeden školní rok
  • Cena jednoho semestru – 10.000 Kč nebo 400 EUR
  • Učíme jen v menších skupinkách do 15 osob

Učební osnovy i doba studia jsou orientační. Vyhrazujeme si právo je i v průběhu studia upravovat podle potřeb studijní skupiny.

Psychosomatika a psychohygiena nám do vínku byla snad daná. Je to zajímavá dáma. Komunikace slouží k tomu, aby v našich životech došlo ke zlomu. Zákon přírody říká – kdo neumí žít, pyká. Který zákon praví, že by člověk neměl být zdravý? Zákony přírody platí, lidé zlatí. Člověk neumí žít. Umí se však bít. Vyhlásil boj světu a má to jako metu. Nad přírodou lze vyhrát pouze pohodou. Život člověka už není tabu, má to patu i hlavu. Naučíš se, co lidi trápí, co bolí, a kdy se to zahojí…

První rok

První rok je pro mnohé neznámý krok. Projdeme všechny konflikty a emoce. Ty mohou ze nemoce. Procvičíme vztahy mezi emocí a nemoci. Přírodní zákonitosti pro nemoc a zdraví, také co se o tom jinde praví. Tedy zásady nemoci a jak sobě pomoci. Recept na lepší zdraví, co psychohygiena praví. Komunikaci i vztahy zlepšíme, také vizualizaci se učíme. A ještě spousty jiných dovedností… Což je pro jiné k zlosti….

Druhý a třetí rok

Věnovat se budeme jednotlivým systémům těla. Co stojí za nemocemi třeba dýchání, co nám hrůzu nahání. Jak fungují části těla, jak nemít ze střeva děla. Také jak dosáhnout toho, co bych chtěl/a. I psychohygiena zde má své místo, abychom v hlavách měli čisto. Komunikaci již docela zmáknutou máme, přesto se jí na zoubek znovu podíváme. Je toho dost, studentům pro radost.

První tři roky se naučíš žít, zdraví si užít. Pokud víc vědět chceš, další informace dostaneš.

Čtvrtý rok – postoupíš o další krok.
Podmínkou je zvládnutí tělových systémů a složení postupové zkoušky!

Podíváme se na zoubek psychice, je to zajímavé velice. 
Stále toužíš vědět víc? Co je informatika třeba? To je zajímavá věda

Se selským rozumem, vtipem a humorem. Tak nám školní dny s psychohygienou, vizualizací, soustředěním a komunikací poplynou, věřte, rychle odplynou.